Святослав Наконечний, учень 9-А класу
2019р.
Спортивна гордість школи
Призер міжнародних змагань з легкої атлетики.
Неодноразовий чемпіон та призер обласних змагань з баскетболу серед школярів.
Член збірної Тернопільської області на всеукраїнських змаганнях з баскетболу серед школярів.
Посівайло Аліна, учениця 5-Акласу
2019р.
Спортивна гордість школи
Олімпійська надія, переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних турнірів, неодноразова чемпіонка області з легкої атлетики.
Мунтян Назар, учень9-Акласу
2019р.
Диплом I ступеняу II етапі предметних олімпіад з хімії; ;ІІІ ступеня з географії, біології.
Сухорончак Юлія, учениця8-Б класу
2019р.
Диплом I ступеняу II етапі предметних олімпіад з хімії; ІІ ступеняз історії, обслуговуючої праці, інформаційних технологій;ІІІ ступеня з української мови і літератури.
Слівінський Юрій, учень 10класу
2019р.
Диплом ІІІ ступеня у ІІІ етапі предметних олімпіад з фізики, екології.
Диплом I ступеня у II етапі з фізики, інформатики, екології; ІІ ступеняз географії, правознавства; ІІІ ступеняз хімії, англійської мови, історії
$IMAGE3$
Рудий Роман, учень 11 класу
2018 р.
Диплом ІІІ ступеня у ІІІ етапі предметних олімпіад з біології, української мови та літератури.
Диплом ІІІ ступеня VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Диплом ІІІ ступеня XVІIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Переможець районних олімпіад з біології, української мови і літератури.
Переможець ІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та XVІIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Призер районних олімпіад з хімії, правознавства, історії, екології і фізики
$IMAGE6$
Лук’янська Тетяна, учениця 5-А класу
2017 р.
Чемпіонка області з легкої атлетики
$IMAGE16$
Дорош Наталія, учениця 5-Б класу
2017 р.
Призер обласних змаганьз легкої атлетики
$IMAGE20$
Володимир Дорош, учень 5-А класу
2014р.
Чемпіон області з легкої атлетики.
$IMAGE19$
Ольга Тучапська, учениця 10 класу
2015 р.
Переможець районної олімпіади з біології.
$IMAGE17$
Уляна Рава, учениця 5-А класу
2014 р.
Чемпіонка області з легкої атлетики.
$IMAGE15$
Ірина Смакула, учениця 11 класу
2015 р.
Призер обласних змагань з спортивного туризму "Пішохідний туризм". Призер Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді зі спелеоорієнтування.
$IMAGE14$
Ігор Смакула, учень 11 класу
2015 р.
Призер обласних змагань з спортивного туризму "Пішохідний туризм". Переможець Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді зі спелеоорієнтування.
Чемпіон області з баскетболу серед учнів 1998-1999 р. н. по лінії ДЮСШ у 2015 році.
$IMAGE13$
Андрій Васильчишин, учень 11 класу
2015 р.
Срібний призер обласних змагань з міні футболу
$IMAGE11$
Роман Дудюк, учень 11 класу
2015 р.
Призер обласних змагань з спортивного туризму "Пішохідний туризм". Призер Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді зі спелеоорієнтування.
Переможець районної олімпіади з економіки у 2015 році.
$IMAGE9$
Володимир Гринда, учень 10 класу
2015 р.
Чемпіон області з баскетболу (молодша вікова група),
срібний призер першості області з баскетболу (старша вікова група).
Чемпіон області з баскетболу серед учнів 1998-1999 р. н. по лінії ДЮСШ у 2015 році.
$IMAGE8$
Василь Ткачук, учень 11 класу
2015 р.
Чемпіон області з баскетболу (молодша вікова група),
срібний призер першості області з баскетболу (старша вікова група).
Чемпіон області з баскетболу серед учнів 1998-1999 р. н. по лінії ДЮСШ у 2015 році.
$IMAGE7$
Дмитро Чарторинський, учень 11 класу
2015 р.
Переможець районного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка,
переможець районної олімпіади з математики
Переможець районного та призер обласного туру конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт.
$IMAGE4$
Андрій Беш, учень 11 класу
2016 р.
Призер обласної олімпіади з математики 2012-2013 року.
Переможець районних олімпіад з фізики, інформатики і англійської мови.
Чемпіон області з баскетболу серед учнів 1998-1999 р. н. по лінії ДЮСШ у 2015 році.
$IMAGE2$
Анастасія Кузьменко, учениця 9-Б класу
2015 р.
Переможець Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.