Мова (мови) освітнього процесу

Мовою освітнього процесу в навчальному закладі відповідно до Закону України “Про освіту”, Закону України “Про державну мову України”, Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, Конституції України та Статуту школиє українська мова.

Окрім державної, вивчаютьсяанглійська, німецька й російськамови (як навчальні дисципліни).

/Files/images/мова.jpg

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

Стаття 10.Державною мовою в Україні є українська мова.

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.

ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ»

Стаття 7. Мова освіти(РЕД.)

Мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна мова.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування, насамперед англійської мови, в державних і комунальних закладах освіти.

У закладах освіти відповідно до освітньої програми можуть викладатися одна або декілька дисциплін двома чи більше мовами – державною мовою, англійською мовою, іншими офіційними мовами Європейського Союзу.

ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ДЕРЖАВНОЇ»

Стаття 21.Державна мова у сфері освіти(РЕД.)

Мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна мова.

Держава гарантує кожному громадянину України право на здобуття формальної освіти на всіх рівнях (дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої), а також позашкільної та післядипломної освіти державною мовою в державних і комунальних закладах освіти.

Заклади освіти забезпечують обов’язкове вивчення державної мови, зокрема заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, в обсязі, що дає змогу провадити професійну діяльність у вибраній галузі з використанням державної мови.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування, насамперед англійської мови, в державних і комунальних закладах освіти.

У закладах освіти відповідно до освітньої програми одна або декілька дисциплін можуть викладатися двома чи більше мовами – державною мовою, англійською мовою, іншими офіційними мовами Європейського Союзу.

Викладання іноземної мови в закладах освіти і на курсах з вивчення іноземних мов здійснюється відповідною іноземною або державною мовою.

Кiлькiсть переглядiв: 274

ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ УЧНІВ ДО ШКОЛИ

Просимо заповнити форму за покликанням і надіслати

https://forms.gle/M5QfuBwBSaoximpG7

Перелік документів, які необхідні для зарахування:

o Заява на ім’я про зарахування дитини до першого класу закладу загальної середньої освіти від одного з батьків дитини (законного представника), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

o Оригінал та копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти.

o Оригінал або копія медичних довідок за формами:

o № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010 №682;

o №063/о «Карта профілактичних щеплень».

o Оригінал та копія документа, що підтверджує місце проживання дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).

o У випадку зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного чи спеціального класу (з його утворенням за відсутності) до заяви додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Подати оригінали документів для зарахування дитини до 1-го класу у 2024 році можна у кабінеті заступника директора з навчально-виховної роботи з понеділка по п'ятницю.

Електронну реєстрацію дитини в перші класи закладів загальної середньої освіти може здійснювати:

  • один з батьків або законний представник дитини самостійно;
  • адміністратор закладу (за зверненням батьків та за наявності всіх необхідних документів).
  • Детальний алгоритм дій як створити обліковий запис батьків на порталіhttps://school.isuo.org/.
Дата останньої зміни 19 Квітня 2024