Комунальний заклад «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 міста Зборова» розміщений в будівлі 1985 року побудови, загальною площею 5524,1 м², приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 1176 учнів.

Заклад розташований за адресою: м. Зборів, вул. Гоголя, № 12. Школа знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в 1 (одну) зміну. У закладі станом на 01.11.2017 року навчається 530 учнів. Середня наповнюваність класів по школі складає 22 учні.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення відділу освіти Зборівської РДА від 01.06.2010.

Територія закладу становить 2,5 га, огороджена та утримується в доброму стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огороджена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 18 навчальних кабінетів, 1 великий та 1 малий спортивний зал, тенісна кімната, актова зала, їдальня на 156 посадочних місць, 1 комбінована майстерня по обробці дерева та металу, центр учнівського самоврядування, 1 спортивний майданчик (1700 м²).

Всі 45 навчальних приміщень використовуються для навчання учнів 5-11 класів.

У закладі наявні:

2 кабінети української мови та літератури;

1 кабінет математики;

1 кабінет німецької мови;

1 кабінет англійської мови;

1 кабінет історії;

1 кабінет географії;

1 кабінети біології;

2 кабінети фізики;

1 кабінет хімії;

1 кабінет інформатики;

1 кабінет музичного мистецтва;

1 кабінет предмету «Основи здоров’я»;

1 кабінет предмету «Захисту Вітчизни»;

1 кабінет предмету «Основи християнської етики»;

1 кабінет з предмету «Обслуговуючої праці»;

1 кабінет для поділу іноземних мов.

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога та соціального педагога, кабінет педагога-організатора, медичний пункт, кабінет директора, кабінет секретаря, кабінет заступників директора, кабінет профспілкового комітету, навчальні лабораторії: фізики, хімії, біології, фізичної культури; приміщення технічного персоналу.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, лабораторіях; шафами у кожному навчальному кабінеті, класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.
У закладі працює 1 кабінет інформатики (20+1). Всі комп’ютери з’єднані в локальну мережу та підключені до мережі Internet.

Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Укртелеком» зі швидкістю 100 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з відділом освіти Зборівської РДА, іншими загальноосвітніми закладами.

Електронна адреса закладу: schoolzb1@gmail.com

Сайт закладу: http://school1mk.ucoz.ua/

Школа обладнана меблями навчальних кабінетів відповідно до потреби - на 90 %. Загальна оцінка стану збереження меблів у школі - добра.

ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 забезпечена необхідним навчальним обладнанням спортивних залів, майстерень, посібниками, реактивами кабінетів фізики, хімії, біології - на 80 %.

У 2017 році придбані: м'ячі для двох спортивних залів; інструменти для майстерень.

Школа укомплектована програмно-методичним забезпеченням навчального процесу - на 85 %. Навчальний план виконано, варіативна складова реалізована повністю. З усіх навчальних предметів є навчальні програми. Календарно-тематичне планування з навчальних предметів відповідає діючим програмам.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять.

У закладі є 9 внутрішніх санітарних вузлів (5 санітарних вузли для дівчат, 4 санітарних вузли для хлопців, 6 одинарних санітарні вузли для педагогічних працівників, 1 туалет для працівників їдальні). Якість ремонту вбиралень – достатня.

У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має кімнати видачі та зберігання літератури.

Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2017 року нараховує 25170 екземплярів. З них основний бібліотечний фонд (без урахування підручників) становить 14853примірник.

Фонд підручників нараховує 10317 екземплярів.

Зазначена навчально-методична та довідкова література використовується за призначенням.

У закладі створені: рада школи, шкільна рада профілактики правопорушень, батьківський комітет, профспілковий комітет, які функціонують у тісній співпраці з адміністрацією та педагогічним колективом школи.

Систематично проводяться загальноосвітні та батьківські збори. Документація про роботу даних структур управління оформлена.

Педагогічний колектив співпрацює в тісному зв’язку з батьками.

1 раз на чверть - класні батьківські збори з питань навчання, поведінки учнів, планування класних виховних заходів, господарських питань, пов’язаних з ремонтом та обладнанням класних приміщень, матеріального стану малозабезпечених родин, морального та матеріального стану неблагонадійних родин.

2 рази на рік - загальношкільні батьківські збори.

Засідання батьківського комітету проводяться щомісяця. Розглядаються питання навчання та поведінки учнів з неблагополучних родин, дітей та підлітків, схильних до правопорушень.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності та знаходиться на балансі відділу освіти Зборівської РДА.

Кiлькiсть переглядiв: 33