Педагогічний колектив закладу освіти

  • Переймибіда Ольга Ігорівна - директор школи
  • Лис Марія Іванівна - заступник директора з НВР
  • Панас Ольга Євгенівна - заступник директора з НВР
  • Росіцька Ірина Василівна - заступник директора з ВР
  • Росіцький Роман Петрович - педагог-організатор

Кафедра української мови

  • Радь Ольга Степанівна
  • Горбач Наталія Вікторівна
  • Назар Оксана Петрівна
  • Гетьман Наталя Євгенівна
  • Ладан Ольга Андріївна
  • Михайлюк Світлана Іванівна

Кафедра фізико-математичних наук

  • Багрій Наталія Євгенівна
  • Дрига Майя Костянтинівна
  • Сеньківська Оксана Миколаївна
  • Беш Ірина Богданівна
  • Грийцаровська Ірина Володимирівна

Кафедра хімії

  • Денис Надія Григорівна
  • Гармідер Володимир Леонідович

Кафедра історії

  • Борисюк Надія Іванівна
  • Висоцька Іванна Богданівна

Кафедра християнської етики

  • Дорош Іванна Петрівна

Кафедра іноземної мови

  • Сухецька Світлана Остапівна
  • Ревега Галина Зеновіївна
  • Лис Марія Іванівна
  • Коковська Людмила Петрівна
  • Антонів Оксана Михайлівна

Кафедра біології

  • Чекан Мирослава Ярославівна

Кафедра географії


  • Цвігун Тетяна Теодорівна

Кафедра початкових класів

  • Гупало Світлана Євгенівна
  • Костецька Марія Іванівна
  • Чарторинська Люба Іванівна
  • Стельмах Галина Петрівна
  • Саган Галина Євгенівна
  • Довгаль Світлана Богданівна
  • Микитів Наталія Зиновіївна
  • Рибка Оксана Зеновіївна
  • Войціх Людмила Богданівна
  • Борисюк Любов Василівна
  • Лис Наталія Михайлівна
  • Олійник Марія Дмитрівна
  • Демчак Ольга Миколаївна
  • Олійник Марія Володимирівна
  • Кузьменко Галина Михайлівна

Асистенти вчителів

  • Бойко Іван Михайлович
  • Мороз Любов Степанівна
  • Білоус Ірина Богданівна
  • Петришин Ольга Петрівна
  • Рак Тетяна Ігорівна
  • Шалай Марія Сергіївна
  • Мазур Христина Олегівна
  • Сидій Оксана Петрівна
  • Януш Ольга Михайлівна
  • Савків Ольга Михайлівна

Кафедра художньо-естетичних дисциплін

  • Росіцький Роман Петрович
  • Ногас Людмила Павлівна

Кафедра фізичної культури

  • Козовик Ігор Ігорович
  • Наконечний Михайло Леонідович

Кафедра трудового навчання

  • Нестер Богдан Михайлович

Кафедра соціально-психологічної служби

  • Угрин Віра Іванівна - практичний психолог
  • Руда ганна Євгенівна - соціальний педагог

Кiлькiсть переглядiв: 66