Повернутися до звичайного режиму

Директор школи

/Files/images/зображення_viber_2021-09-28_16-47-55-170.jpg

Переймибіда Ольга Ігорівна

Вчитель другої кваліфікаційної категорії. Працює в навчальному закладі з 1 вересня 2021 року. Освіта - вища. Закінчила у 2010 році Тернопільський національнийпедагогічний університет імені Володимира Гнатюка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика та основи інформатики» та здобула кваліфікацію вчителя математики та основ інформатики. У 2012 році Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Управління навчальним закладом» та здобула кваліфікацію керівника підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання).

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи

/Files/images/Screenshot_20210611-230405.png

Лис Марія Іванівна

Вчитель вищої кваліфікаційної категорії. Працює в навчальному закладі з 2003 року. Закінчила Кременецький гуманітарно-педагогічний інститут ім. Т. Шевченка за спеціальністю "Педагогічка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)"


Заступник директора школи з навчально-виховної роботи

/Files/images/Пан.jpg

Панас Ольга Євгенівна

Вчитель першої кваліфікаційної категорії.Працює в навчальному закладі з 1 вересня 2000 року.Освіта -вища.У 2006 році закінчила Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника за спеціальністю "Педагогічна освіта (початкове навчання)"

Заступник директора школи з виховної роботи

/Files/images/Рос.jpg

Росіцька Ірина Василівна

Вчитель-методист вищої кваліфікаційної категорії.Працює в навчальному закладі з 15 серпня 1992 року. Освіта - вища. Закінчила Тернопільський педагогічний інститут за спеціальністю "Вчитель російської мови та літератури".

Кiлькiсть переглядiв: 365